Ana içeriğe atla

Fiba Eurochallenge Trabzon 2015 başlıyor


Futbol şehri Trabzon, artık basketbol'da da dev adımlarla yürüyor.


FIBA Eurochallenge Final Four maçları, Trabzon'da bugün başlıyor ve pazar günü oynanacak final maçıyla sona erecek.Tarihinde ilk defa Avrupa Kupalarına katılan ve aldığı başarılı sonuçlarla Final Four'a kalan, Trabzonspor Medical Park, gözüne Eurochallenge kupasını kestirdi.

Eurochallange Final Four; bugün saat 16.30'da Nanterre - Skyliners karşılaşması ile başlayacak. Ardından ise, saat 19:00'da Trabzonspor Medical Park - Energia maçı oynanacak.Trabzonspor Medical Park yöneticileri, günlerdir yoğun bir çalışmayla tam bir görsel show ve süprizler hazırlıyorlar. Organizasyonu izlemek için Hayri Gür salonuna gelenler, Yusuf Güney konseri ile çoşacaklar. Pazar günü final maçında ise Anadolu Ateşi'nin gösterisini izleyecekler.

Fiba eurochallenge Trabzon 2015 maçlarını aspor naklen yayınlayacak.

Haydi Trabzonlular, haydi Trabzonsporlular; Haydi, Hayri Gür salonuna... Basketbol'da da bir Avrupa kupası çok yakışır, bordo ile mavi'ye...

Cevdet Aykan Demir


.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Twitter'da tüm tweetleri nasıl silebiliriz?

Tweet silme.

2007 yılında Abd'de açılan Twitter, 2009 yılından itibaren Türkiye'de en sık kullanılan sosyal medya sitelerinden birisi.

Twitter'da üyelik tarihi eskidikçe, atılan tweet, mention ve retweet sayısı artıyor. Dolayısıyla her yazılanı numartörde gösteren Twitter'da, eski kullanıcılar 100.000 rakamlarını geçtiler.

Faktoring nedir, nasıl çalışır ?

Faktoring, firmaların mal ve hizmet satışlarından doğmuş veya doğacak vadeli, fatura veya fatura yerine geçen bir belgeye dayanan alacakların (çek, senet) faktoring şirketi tarafından temlik alınması yoluyla, finansman, garanti ve tahsilat hizmetlerinin sunulduğu bir finansal üründür diyor Vikipedi..

Peki ülkemizde sistem nasıl işliyor, kimler kullanıyor kısaca bir bakalım.

Ben Bayrampaşa'da yaşıyorum. Bilenler bilir, merkezde ana cadde üzerinde bankalar kadar faktoring firmaları var. Bu firmalar Bayrampaşa ve civarında faaliyet gösteren irili ufaklı bütün firmaların faaliyetlerini, finansal yapılarını en ufak detayına kadar incelemişler ve bir şekilde irtibata geçmişler. 

Türk esnaf sisteminde;  vadeli satışlar nedeniyle oluşan nakit ihtiyacı bilinen bir gerçek. Düşünün bir mal üretiyorsunuz ve sattığınızda aldığınız çeklerin ortalama vadesi 120 ile 180 gün arasında. Hammadde dışında tüm ödemeleriniz nakit (kira, personel, yemek,vergi, ssk vs..)...

Tüm satışları bu şekilde ola…

Survivor'da büyük skandal. Damla Can sigara içiyor.

Survivor gönüllüler takımı yarışmacısı İzmirli Damla Can, sigara içerken kameralara yakalandı.

28 Mayıs cumartesi akşamı yayınlanan bölümde, bir izleyici tarafından farkedilen ve Tv montaj ekibinin de dikkatinden kaçan bölümde yarışmacı Damla Can sigara içerken görüntülendi.

Bilindiği üzere; yarışma boyunca kazanılan ödüller ile yarışmacılar hayatta kalmaya çalışıyor, Ayrıca Acun Medya tarafında yarışmacılara sınırlı miktarda yiyecek veriliyordu. Bir nevi açlığa dayanma oyunu olan Survivor'da, Damla'nın sigara içmesi sosyal medyada büyük yankı buldu ve kafalarda değişik soru işaretlerine sebep oldu.

 Damla Can'ın Survivor'da sigara içtiği anların videosu


izlesene.com/iz/gagarino | Videoya Git

Derby

Sözüm ona futbol ülkesi Türkiye'de bir haftadan beri konuşulan derbi maçından bahsediyorum.

Şike davasında çözüm buldunuz mu? Aklandınız paklandınız da derbiniz mi eksik kaldı.Takip edin!

Twitter Facebook Instagram Google+