9 Nisan 2011 Cumartesi

Engel-SİZsiniz , Ersin ATA

Ersin Ata
14 Nisan'da yeni bir kitap çıkıyor Destek yayınlarından. 'Engel-SİZsiniz'

Kitabın yazarı Ersin Ata. Ersin Ata'nın azim, acının dibi, mücadele, yaşama sevinci, pozitif düşünce, umut ve dostluğun kitabını yazıyor kısacası hayatını yazıyor!

Ersin Ata kimdir, nasıl yaşar, ne yer ne içer, kitap yazmakta ki amacı nedir, bunları kitabı okudugumuz da daha iyi anlayacagız. Ben de açıkcası fazla tanımıyorum. Twitter ve facebook gibi sosyla medya mecraalarndan takip ederek biraz bilgi sahibi oldum.

Bu kitabı ısrarla alıp okunması gerektigini tavsiye ediyorum. Kitap raflar da yerini alıp okunası hale gelene kadar, aşagıda ki hesaplardan yazar hakkında kısa bir bilgi edinebilirsiniz.

Kitabın amacına ulaşacağına can-ı gönülden inanıyor,  Blog yazarı, gazeteci, ve sosyal medya kullanıcısı tüm arkadaşların kitabın tanıtımına  katkıda bulunmasını rica ediyorum.

2 yorum:

  1. Öncelikle günün sitesi seçilmenizi tebrik ederim...
    Kitap okumayı ve farklı bilgiler edinmeyi çok sevdiğim için yazınız ilgimi çekti. Engelli insanların hayatlarına ve özellikle iç dünyalarına ne kadar uzak olduğumuz ortada. Belki bu kitabı okuduğumuzda kendimizi onlara biraz daha yakın hissedebilir, hatta empati bile kurabiliriz. Mutlaka okuyacağım.

    YanıtlaSil
  2. çok tesekkur ederım ılgınız ıcın.

    YanıtlaSil