Ana içeriğe atla

Müge ve Gülşen, "renkli sayfalar" ismiyle yeni kanalında başlıyor.

gülşen yüksel kanal d
Renkli sayfalar yeni magazin  + png

2.sayfa adıyla  magazin
gündemine damga vuran, en çok izlenen ve yaklaşık 9 yıldır hafta içi her sabah ekranlarda yer alan, "temiz magazin temiz gündem" sloganlı programın yeni kanalı belli oldu. 

Renkli sayfalar 2.sayfa Magazin artık renkli sayfalar oldu.  

Müge ve Gülşen hafta içi her sabah, 09.15'te Kanal D ekranlarında karşımıza gelecekler. 
Kısa bir süre önce yayınlandığı Kanaltürk'e kayyum atandıktan sonra program sona ermiş, programın müdavimi olan seyirci kitlesi, mutlaka başka kanalda yer almalarını istiyordu.  

Posta Gazetesi magazin müdürü Müge Dağıstanlı ve Vatan gazetesi magazin müdürü Gülşen Yüksel'in sundukları ve ikincisayfa (2.Sayfa) olarak bilinen program, Renkli sayfalar olarak bundan böyle hafta içi her sabah 09.15'te Kanal D ekranlarında yayınlanacak.  

Program sunucularından Gülşen Yüksel, tarafından doğrulanmış bu haberi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyorum. 


Onların meşhur sözüyle bitireyim... "Her gün biraz magazin iyi gelir."

-----
Blog hakkında;

İnstagram'da Stalklayanlar kim?
Twitter'da stalklayanlar kim? Konu ile ayrıntılar için blog arama çubuğuna "stalklayanlar" diye arama yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bizim kız Sabriye

Popüler ve çok izlenen bir televizyon programında yarışan birisi olduğu için adını duymayan kalmamıştır diye düşünüyorum. Hayatı, aile yaşantısı, yaptığı işi, başarısı, başarısızlığı, doğallığı aklınıza ne geliyorsa didik didik incelenmiş, yazılmış, konuşulmuş, eleştirilmiş, övülmüş, yerilmiş, seveni kadar sevmeyeni de olan birisi.

Kimisi ona Survivor SABRİYE
Kimisi ona kick boks şampiyonu Sabriye
Kimisi ona ağlayan kız Sabriye
Kimisi ona oynayan kız Sabriye
Kimisi ona güldüren kız Sabriye
Kimisi ona geriden gelip kazanan kız Sabriye diyor.
Herkes ona farklı br gözle bakıyor
Velhasıl,
Diyorlar da diyorlar.

***
Her konuşmasında, her hareketinde ve her eyleminde.
Ben gibi, bizim gibi, bizden birisi olduğu için
Ben ona bizim kız Sabriye diyorum.
Kardeşim gibi,

***
Gerek Survivor adasında, gerekse programın konuşulduğu tüm programlar Sabriye ile başlıyor Sabriye ile bitiyor. Yaklaşık beş aydır, demedikleri söz etmedikleri hakaret kalmadı. Sabriye hoş kız, Sabriye'yi seviyorum diye baş…

Faktoring nedir, nasıl çalışır ?

Faktoring, firmaların mal ve hizmet satışlarından doğmuş veya doğacak vadeli, fatura veya fatura yerine geçen bir belgeye dayanan alacakların (çek, senet) faktoring şirketi tarafından temlik alınması yoluyla, finansman, garanti ve tahsilat hizmetlerinin sunulduğu bir finansal üründür diyor Vikipedi..

Peki ülkemizde sistem nasıl işliyor, kimler kullanıyor kısaca bir bakalım.

Ben Bayrampaşa'da yaşıyorum. Bilenler bilir, merkezde ana cadde üzerinde bankalar kadar faktoring firmaları var. Bu firmalar Bayrampaşa ve civarında faaliyet gösteren irili ufaklı bütün firmaların faaliyetlerini, finansal yapılarını en ufak detayına kadar incelemişler ve bir şekilde irtibata geçmişler. 

Türk esnaf sisteminde;  vadeli satışlar nedeniyle oluşan nakit ihtiyacı bilinen bir gerçek. Düşünün bir mal üretiyorsunuz ve sattığınızda aldığınız çeklerin ortalama vadesi 120 ile 180 gün arasında. Hammadde dışında tüm ödemeleriniz nakit (kira, personel, yemek,vergi, ssk vs..)...

Tüm satışları bu şekilde ola…