Spor, siyaset, sosyal medya, magazin, televizyon programları hakkında yazı ve yorumlar

.

Artık magazin izliyorum. 2.sayfa Kanaltürk tv'de


İkinci sayfa - magazin
Evet evet;  artık magazin izliyorum. Televizyon seyrim genelde futbol programları, siyasi tratışmalar ve bir kaç bilindik diziden  oluşuyor aslında.

Şimdi nerden çıktı bu demeyin.. Sabah işyerin de haber özetlerinden sonra tv kanallarını zaplarken Kanaltürk'de ikinci sayfa isimli magazin programına denk geldim. 3 aydır hafta içi her sabah bu programa takılıp kalıyorum. Gülen yüzlü iki tane güzel bayan'ın yaptıgı program da gazete ve televizyonlara yansıyan güncel magazin haberleri masaya yatırılıyor ve konukları ile keyfli bir program çıkıyor. İtiraf etmeliyim ki sunucularını daha önceden tanımıyordum. Programı izledikten sonra kendileri hakkın da bilgi sahibi oldum.Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel magazin konusunda usta gazetecilermiş. İşlerini de layıkıyla yaptıkları bu program sayesinde görmüş oldum.

Sabahları huysuz ve asık suratımı;  bu iki bayanın gülen yüzüyle tebessüme dönüştüren bu programın fenomeni oldum diyebilirim. Sabahları izlenebilecek tek program. Güne tebessümle başlamak için tavsiye ederim. (Hafta içi her sabah saat 08.45'de Kanaltürk tv)

İkinci sayfa programının twitter hesabına https://twitter.com/ikincisayfa  Programla ilgili görüş ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.  Gülşen hanım ve Müge hanım mutlaka dikkate alacaktır. Hesaba kendileri bakıyor. Ben denedim oldu :)

Bir başka konu ve güzel bir günde görüşmek üzere, sevgiyle kalın :)